Sağlık Kabini Hangi Hizmetleri Verir?

Güneştepe sağlık kabini olarak, sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz.

Enjeksiyon (İğne):

Doktorunuzun size yazdığı reçeteye göre enjeksiyon (iğne) uygulamalarını yapabilecek tecrübeli sağlık ekibimiz var. İğne yaptırma hizmetimizden, sağlık kabinimizde veya evinizde yararlanabilirsiniz.

Şeker Ölçümü ve Takibi:

Şeker hastalığı (diyabet), dünyada yaygın bir sağlık sorunudur. Diyabetin zararlı etkilerinden korunmak için hastanın şekerinin ölçülmesi ve takip edilmesi şarttır. Şeker ölçümü ve takibi hizmetimizi, evinizde veya sağlık kabinimizde alabilirsiniz.

Serum Takma ve Çıkarma İşlemi:

Sağlık personellerimiz, serum takma ve çıkarma işlemlerinde uzmandır. Hastaların evde tedavi sürecinde, serum takılması ve çıkarılması gerekebilir. Bu durumda bizlere ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz.

Tansiyon Ölçümü ve Takibi:

Tansiyon ölçümü ve takibi hizmetimiz de sağlık kabinimizin sunduğu hizmetler arasındadır. Tansiyonunuzu evinizde veya sağlık kabinimizde ölçtürebilir ve takip ettirebilirsiniz.

Dikiş Atma ve Dikiş Alma:

Sağlık kabinimizin tecrübeli sağlık personelleri, dikiş atma ve dikiş alma hizmeti de vermektedir. Ayrıca pansuman hizmetimiz de bulunmaktadır.

İdrar Sondası Takma ve Değiştirme:

Hastanın evde tedaviye devam ettiği ve sondalı olduğu durumlarda, sonda takma ve değiştirme işlemlerini yapabiliyoruz.

Bunların dışında birçok hizmeti sağlık kabinimizden alabilirsiniz. Hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lütfen hizmetlerimiz bölümüne göz atınız.

PAYLAŞ